Kontaktní adresa:

AMBIKO MEDIKA, spol. s r.o.
Svazarmovská 1011
756 61 Rožnov pod Radhoštem

mobil.: 737 918 285
e-mail: info@ambiko.cz

Zde nás najdete


Jak se k nám dostanete
firma sídlí cca 50m před krytým bazénem

Autem
příjezd od Frenštátu (Ostravy): po sjezdu do Rožnova na světelné křižovatce odbočte vpravo.
příjezd od Dolní Bečvy (ze Slovenska): světelnou křižovatku projeďte rovně.
A dále po nábřeží přijedete na druhou světelnou křižovatku, na které odbočte vpravo. Po cca 200 metrech odbočte na křižovatce vlevo (pozor, odbočujete z hlavní cesty na vedlejší) a dostáváte se na ulici 1.máje. Po této ulici stále rovně, ulice je osázená alejí stromů. Za posledním domem na křižovatce tvaru „T“ odbočíte doprava, pojedete po rovince (prodejna Albert vlevo) až do stoupání v mírné levotočivé. V ní je odbočka z cesty na malé parkoviště před jednopodlažní budovou a tam jsme v 1.patře. Pokud to přejedete, tak se o něco dále před plaveckým bazénem otočte a kousek se zase vraťte.

      
na světelné dopravaulice 1.májepříjezd k firmě


příjezd od Valašského Meziříčí: Od cedule “Rožnov“ pojedete rovně kolem autobusového nádraží až na světelnou křižovatku, na které odbočíte doleva. Po cca 200 metrech odbočte na křižovatce vlevo (pozor, odbočujete z hlavní cesty na vedlejší) a dostáváte se na ulici 1.máje. A dále viz výše.

  
autobusové nádraží


nebo: hned za cedulí začátek obce Rožnov pod Radhoštěm odbočte vlevo a vjeďte přes koleje rovně do Průmyslového areálu. Po cca 220 metrech po hlavní cestě doprava, pak rovně a po cca 550m vyjedete z areálu a na křižovatce „T“ odbočte doleva. A dále viz výše

  
příjezd od Val. Meziříčí a vjezd do areálu


Autobusem, vlakem
Od nádraží pěšky (je to k nám asi 900 metrů) směrem na ValMez, kolem obchodu Lidl a Billa (můžete si nakoupit, ale lépe až cestou zpět). Kousek za Billou doprava je podchod pod tratí, takže tím a dále po chodníku až na ulici 1.máje kolem restaurace Bonver. Před vámi v dáli Albert a vlevo se objeví čerpací stanice fy Benzina. Pak tedy směle rovně kolem Alberta a ve stoupání v mírné levé již uvidíte vlevo jednopodlažní budovu, tam jsme v 1.patře.

    
vstup do podchodubudova v níž sídlíme