Plazmový generátor MEDIPLAZMA 2014

Plazmový generátor MEDIPLAZMA 2014 je zařízení určené pro harmonizaci energetické struktury živých organizmů v domácím prostředí.

Byl vytvořen jako zjednodušená verze odvozená od profesionálního zařízení PGSV (plazmový generátor spinových vln) od firmy AMBIKO MEDIKA.

Ze zařízení se do okolí šíří spinové vlny generované pomocí jednoelektrodového Teslova systému - plazmové koule - v režimu zhášené plazmy. Plazmová koule jakožto generátor spinových vln je řízena pomocí připojeného tabletu několika pro tento účel speciálně vyvinutými programy.

V žádném případě se nejedná o tzv. frekvenční nebo biorezonanční terapii s běžným využitím elektromagnetických vln, ale o zcela nový unikátní způsob harmonizačního působení pomocí širokého spektra velmi vysokých frekvencí spinových vln (bližší vysvětlení přesahuje rámec tohoto sdělení).

Aplikace – možnosti použití jsou v těchto kategoriích:

lidský organizmus
domácí zvířata (psi, kočky)
potraviny
rostliny a stromy
prostředí
(geopatogenní zóny, zátěže patogenními energiemi)

Zařízení svou univerzálností umožňuje nahradit celou škálu specializovaných terapeutických přístrojů pro domácí i profesionální účely.

Zařízení je na obsluhu velmi jednoduché a může se uplatnit jako účinný harmonizační nástroj v masážních a kosmetických salonech, v ordinacích a čekárnách lékařů, v kancelářích a samozřejmě v domácnostech.

Ve výbavě jsou mimo jiné předinstalovány programy, které slouží nejen k eliminaci běžných zdravotních potíží jako jsou nachlazení, rýma, angína, chřipka, zároveň s posilováním imunity, ale také masáž šumem, která řeší migrény, bolestivé menstruace, syndrom přechodu, únavový syndrom a relaxaci . Dále slouží na podpůrnou terapii při diabetu II (bez užívání inzulínu), Crohnovy choroby, vysokého tlaku, problémů s páteří, karcinomu prsu, problémů se zuby, problémů při přechodu, bolestech, revma aj.

Zařízení je možné provozovat samostatně jako “domácí plazmová lékárnička“ v případě zdravotních potíží nebo preventivně (což je doporučeno v tzv. non-stop režimu) a také jako doplňkové ošetření mezi dvěma návštěvami pracoviště speciální plazmové harmonizace vybavené vhodnou spinově plazmovou technologií.

Zařízení je možné aplikovat v jakékoliv kombinaci s léky. Aplikace je neinvazivní, nebolestivá a nemá žádné vedlejší účinky Kontraindikace nejsou, ale z důvodu předběžné opatrnosti se nedoporučuje používat u klientů s implantovaným kardiostimulátorem a při těhotenství (ne přímý dotyk plazmové koule).

Vyrábí a dodává:
AMBIKO MEDIKA, spol. s r.o.
Svazarmovská 1011, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
tel: 737 918 285
www.ambiko.cz